Nabór odbywa sie w okolicach czerwca oraz dodatkowo w pierwszej połowie września

Terminy sa ogłoszanae na naszym FB i www - nalezy nas obserwować

 

Co należy zrobić przed rekrutacją?

 

1. Zapoznać się z informacjami na stronie
2. Wysłać mail na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ze zgłoszeniem - mail z listem motywacyjnym jest uznawane jako zgłoszenie
3. Zadać wszystkie koniecznie pytania, nawet te najbardziej oczywiste - kto pyta nie błądzi

W następnej kolejności:

 

1. Stawić się w wyznaczonym terminie aby zostac zakwalifikowanym na dany poziom, ponieważ wszyscy przejdą rozmowę kwalifikacyjną (taki wywiad dotyczący umiejętności) oraz test umiejętności praktycznych.

 

2. Wszyscy chętni - jeśli są miejsca - zostaną zaakceptowani - nikogo nie odrzucamy:

a) czytelnie podpisane oświadczenie z data składania oświadczenia

"Oswiadczam iż ja............................................ legitymujący się dowodem osobistym.......................................................................................opiekun prawny (dotyczy osób poniżej 18 roku życia) ...................................................... i dowód osobosty opiekuna prawnego ........................................................... - jak nie dotyczy skreslić) niżej podpisany/a dobrowolnie zgłaszam się / moje dziecko (niepotrzebne skreslić) na kurs dyplomowy i rozumiem, że w trakcie kursu może nastąpić kontuzja przez wzgląd na aktywności fizyczne. Nie obarczę winą za doznane standardowe kontuzje mogące nastpić w wyniku zajęć taneczno ruchowych na kursie -  skręcenie kostek, złamanie stopy, wypadnięcie kolana, przeciążąenia, naderwania mięśni, naciagnięcia mięśni, pęknięcia mięsni/kości, wypadnięcie dysku i inne - organizatorów kursu. Jednocześnie informuję, że rozumiem, że  w trakcie nauki potrzebny jest dotyk/kontakt fizyczny, który ma na celu skorygowanie ustawienia ciała i zgadzam się na takowy kontakt fizyczny"

oświdaczenie dla osób niepełnoletnich podpisuje opiekun prawny z wpisaniem

b) prośba o dofinansowanie nauki jeśli spełnia się warunki

 

3. Rozpoczynając naukę upewnić się, że wie się jaki jest dokładnie grafik zajęć i jaki jest strój obowiązujący

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.